Ziema2.jpg

Vilkaviškio rajono įmonių ir organizacijų informacinis gidas

 

 

Prieš kelis mėnesius kartu su Vilkaviškio verslo ir turizmo centru pradėjome didelį projektą – surinkti informaciją apie įmones ir organizacijas, veikiančias Vilkaviškio rajone. Per kelis mėnesius, turėjome ne tik atnaujinti esamas duomenų bazes, bet ir surinkti kuo daugiau informacijos apie naujus verslus, veiklas, organizacijas. Eigoje supratome – reikia projektą skaidyti į keletą etapų. Tai brangesnis ir ilgesnis kelias, tačiau taip surinksime tikslesnę informaciją.

Taigi, prieš jus – pirmojo etapo rezultatas – išleistas signalinis Informacinio gido egzempliorius. Jame jau yra daugiau nei 500 įmonių ir 150 organizacijų.

Sekančiame etape prašome Jūsų pagalbos – reikia papildyti informaciją – galbūt kažko nesuradome, kažkas liko nepastebėtas? Ir tai nieko keisto – gyvename sudėtingais laikais, kai tradiciniai būdai susisiekti dažnai jau netinka. Kartais nerandi įmonės registruotu adresu, nes jos verslas vyksta elektroninėje erdvėje, ne visi verslai naudojasi elektroniniais paštais, nes jiems daug naudingesni kiti kanalai.

Mums svarbus kiekvienas – ir didelė įmonė ir su verslo pažyma dirbantis žmogus. Kiekvienas dirbdamas įnešame savo kruopelę į bendrą karšto kūrimo katilą ir tik laikas nuspręs, kurio kruopelė reikšmingesnė. Jeigu dirbate Vilkaviškio rajone, vadinasi esate dalelė šio rajono verslo ir turite būti šiame kataloge. Nelaukite, kol jus kažkas atras, šiais skubėjimo ir informacijos pertekliaus laikais to gali ir neatsitikti…

Kad būtumėte įtraukti į informacinį gidą, susisiekite su mumis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba tel. 8 671 65 995, 8 620 60 533.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Į viršų